Dallime mes rishikimeve të "Vitviteja/Pjetër Bogdani"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
{{Në|Pjetër Bogdani}}<hr>
Vini Re! shkrime shërbejnë si burim për përpilimin e fletës.
__NOTOC__
{|border="2" align=left cellspacing="0" cellpadding="4" rules="all" width="100%" style="margin:2px 0 0em 0em; border-style: solid; border-width: 1px; border-collapse:collapse; font-size:100%; empty-cells:show"
|colspan="2" align=center style="background:#778899; color:white"|'''Pjetër Bogdani'''
|- bgcolor="#FFEBCD"
!colspan="2"|Jeta dhe Vepra
|- bgcolor="#f5f5f5"
|width="50%" align=center|[[Figura:Pjetër Bogdani.jpg|250px|Pjetër Bogdani]]
|width="50%" valign=top|
;Dëftime për artikuj në projektin "Wiki Libra" <hr>
:''Pjesë nga:''
:'' Për Pjetërin, ... :''
;Dëftime për projekte jashtë projektit "Wiki Libra" <hr>
''provo nëse ekzistojnë:''<br>
[http://www.pjeterbogdani.org http://www.pjeterbogdani.org]
[http://www.pjeterbogdani.edu .edu]
[http://www.pjeterbogdani.al .al]
[http://www.pjeterbogdani.com .com]
|-
|colspan="2" align=center style="background:#dcdcdc;"|{{Në|Pjetër Bogdani}}</small>'''
|-
|colspan="2" align=center style="background:#dcdcdc;"|'''<u>Vitviteja#</u>''' <br>
[[#data]]
[[#të dhëna]]
[[#burime]]
<pre>
... Hipi Zhdripi select ...
</pre>
|}
====data====
====të dhëna====
<references />
====burime====
 
#nxierr nga:http://www.kosova.com/artikulli/31170
#nxierr nga : http://www.letersia.fajtori.com/Letersi/E_Vjeter/Pjeter_Bogdani/index.php
|}
|}
{{Kronologjia nga 1440 deri më 1940-të}}
2.797

edits

Menyja e lëvizjeve