Dallime mes rishikimeve të "Interneti allashqiptarçe/1000"

Jump to navigation Jump to search
* http://albtuts.co.uk
Edhe pse lë pështypjen e ''tutsave'' nuk ka lidhje me frikacak por me disa shembuj dhe lajme rreth interneti.
==Romeolab==
* http://www.romeolab.com/
Fletë bloku personal i Romeos. Edhe ky, si shumica ka problem për dallimin në mes të reklamës dhe partnerve.
----
<references/>
2.797

edits

Menyja e lëvizjeve