Dallime mes rishikimeve të "Interneti allashqiptarçe/1000"

Jump to navigation Jump to search
* http://erjonbroshka.com/
 
Nuk ka shumë. Fleta është prezentuar si për dyzenxhi<ref>[http://www.nastradini.org/Forumi/webmasterat_shqiptar_dhe_faqet_shqiptare_online-b21.0/ blog informatik tutorjale shqip online]</ref> por ka vetëm një rubrikë sa i përket kësaj teme. Shiko rubrikën KATEGORI. Rubrikat tjera, si gjitha rubrikat e amaterave.
----
<references/>
2.797

edits

Menyja e lëvizjeve