Dallime mes rishikimeve të "Wikibooks:Kuvendi"

Jump to navigation Jump to search
1.402 bytes added ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
* [[Hipi Zhdripi i Artit]]
* [[Hipi Zhdripi i Përrallave]] - kjo mbetet si e till
 
::Pershendetje Hipi Zhdripi,
::Pa dyshim se nuk eshte qellimi qe puna jote te naperkembet ose te largohet nga syte e lexuesit. Edhe nese eshte e vertete se ne titull nuk bie ne sy "Hipi Zhdripi" prap se prap nese shkon ne Google.com dhe kerkon per "Hipi Zhdripi" del se eshte term shum personal i perdorur "gjithka" ne NET.
::Artikujt patjeter duhet larguar nga lexuesit si te tille.
::Une kerkova tek ndryshimet e fundit tek wikilibrat gjermanisht dhe anglisht nen kushtin 5000 redaktime ne 30 ditet e fundit dhe nuk gjeta asnje artikull ne te cilin kishte nofke perdoruesi ne titull.
::E gjitha te mbetet ty se si do te veprosh. Do t'i vendosesh nen nyje te perdoruesit (gje qe nuk e kisha preferuar sepse askush ne net nuk ka enciklopedi nen enciklopedi), te zhvendosen nen "Wikibooks" si projekte te perkoheshme qe pastaj t'i vendosesh ne artikuj te vertete me nje titull te pranueshem (as kete nuk e kisha preferu sepse do te duhet te besh dy here pune dhe do te neglizhohen si te tille dhe do te mbeten nje kohe te gjate ashtu) ose duke i ditur materialet qe ke postuar (nivelin e gjuhes letrare) te i postosh direkt ne artikuj me titull pa Hipi Zhdripi. Nese ke nevoj qe ndonje ose disa nga artikujt t'i permiresosh atehere do leme kohe qe te besh kete dmth disa muaj mund te kesh hapsire qe te permiresosh gjendjen.
::Pershendetje. [[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] 26 Shkurt 2009 09:15 (UTC)
2.824

edits

Menyja e lëvizjeve