Dallime mes rishikimeve të "Broshura me planet e Serbisë për Kosovën"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
 
|<center><small>Materiali është pregaditur nga Lëvizja VEDVENDOSJE! [http://www.vetevendosje.org amëza vetevendosje.org] dhe gjendet nën licencen "copy me"</small></center>
|}
[[Category:Libra]]
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve