Dallime mes rishikimeve të "Wikibooks:Shkencat Natyrore dhe Teknologjia"

Jump to navigation Jump to search
* '''[[Tokajon]]''' - libër për argëtim dhe zgjerim të horizontit mbi gjeografin në përgjithësi - ''Paranjohuri mbi gjeografin''.
* '''[[Afrika veç e veç]]''' - projek libër në baza popullore që pretendon të zhvillohet në projekt librash shkencor. ''Paranjohuri mbi shtetet e Afrikës''
* '''[[Evropa veç e veç]]''' - projek libër në baza popullore që pretendon të zhvillohet në projekt librash shkencor. ''Paranjohuri mbi shtetet e Evropës''
 
===Informatikë===
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve