Dallime mes rishikimeve të "Tokajon/Internet"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
<center><tt>''Interneti është një rrjetë e madhe dhe nga vizitat tuaja dikush përfitonë. Për këtë mbaje gjithnjë në mend qëllimin nga pikënisja dhe mos u huto pas dekorimeve dhe bisedave në forume - shiko përmbajtjen.'' </tt></center>
 
* [http://blogshkenca.wordpress.com/category/planet/ blogshkenca.wordpress.com] ka një përmbajtje me zhvillime aktuale, të komentuara nga lexuesit. Gjatë vizitës së fundit në shkurt të 2009, në të gjindeshin disa tituj interesant si: ''Zbulohet uje ne Mars!'', ''Jeten ne Mars mund ta kemi shpene Ne!'', (një llojë makine) ''Feniksi mund te jete ulur mbi akull!'' e tituj të tjerë, leximi i të cilave me siguri që to të plotësohë botëkuptimet e një gjeografi. A po, duke shëtitur në amën e tyre më ranë në sy edhe disa kategori interesante që lidhen ngusht me pytësorin popullor ''Tokajon''. Ndër to do të veçoja kategorin : [http://blogshkenca.wordpress.com/category/galaktike/ galaktike]; [http://blogshkenca.wordpress.com/category/big-bang/ Big Bang]; [http://blogshkenca.wordpress.com/category/hapesire/ hapesire]; [http://blogshkenca.wordpress.com/category/toka/ Toka]; [http://blogshkenca.wordpress.com/category/univers/ univers] etj.
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve