Dallime mes rishikimeve të "Dy Madeleine, njera lindi me lirinë e Hebrenjeve dhe tjetra me lirinë e Kosovës"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
 
<div style="text-align:center; padding:50px 0px 0 0px;"><font size="4">Dy Madeleine,<br><br> njera lindi me lirinë e Hebrenjeve dhe tjetra me lirinë e Kosovës</font></div><br>
<div style="border:1px solid #000000; border-top:5px solid #000000; padding:0px 0px 0 0px;"></div>
<div style="text-align:right; padding:10px 30px 0px 0px;"><font size="3">'''MgaNga BEQIR SINA, Nju Jork'''</font></div>
<div style="border:0px solid #000000; border-top:0px solid #000000; padding:50px 0px 0 0px;"></div>
|-
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve