Dallime mes rishikimeve të "Koha e rojtarit të margaritarëve"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
(saktësia e bazës së adresës dhe lidhjes për bazën e adreses së regjistrit (Vini Re munon ?!! ))
No edit summary
* [[/Letra për z.Madam Albright|Letra për z.Madam Albright]]
* [[/Historia mësohet për t'u mos përsëritur më kurrë]]
* [[/Koha e rojtarit të margaritarëve/A vriten pëllumbat bre|A vriten pëllumbat bre ?!!]]
* [[/Qetniku Drashkoviq në OKB !!!]]
 
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve