Dallime mes rishikimeve të "Koha e rojtarit të margaritarëve"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
* [[/Kisha ortodokse serbe dhe roli saj gjenocidial ndaj shqiptarëve|Kisha ortodokse serbe dhe roli saj gjenocidial ndaj shqiptarëve]]
* [[/David CHATER, emër që Gjakova nuk da t’a harroj kurrë|David CHATER, emër që Gjakova nuk da t’a harroj kurrë]]
* [[/Gjakova në Netët e Shën Bartolomeut|Gjakova në Netët e Shën Bartolomeut]]
* [[/Letra për z.Madam Albright|Letra për z.Madam Albright]]
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve