Dallime mes rishikimeve të "Koha e rojtarit të margaritarëve"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
{{Libri|Koha e rojtarit të margaritarëve|Besnik Bardhi<br>(përmbledhje)|Hipi Zhdripi|shkurt 2009}}
 
<center>Libri ''Koha e rojtarit të margaritarëve'' është një përmbledhje e artikujve të botuara nga [[:w:Besnik Bardhi|Besnik Bardhi]]</center>
 
* [[/Kisha ortodokse serbe dhe roli saj gjenocidial ndaj shqiptarëve|Kisha ortodokse serbe dhe roli saj gjenocidial ndaj shqiptarëve]]
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve