Dallime mes rishikimeve të "Koha e rojtarit të margaritarëve"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{Libri|Koha e rojtarit të margaritarëve|Besim Bardhi<br>(përmbledhje)|Hipi Zhdripi|shkurt 2009}} <center>Libri ''Koha e rojtarit të margaritarëve'' është një përmbledhje e arti...)
 
No edit summary
{{Libri|Koha e rojtarit të margaritarëve|BesimBesnik Bardhi<br>(përmbledhje)|Hipi Zhdripi|shkurt 2009}}
 
<center>Libri ''Koha e rojtarit të margaritarëve'' është një përmbledhje e artikujve të botuara nga Besnik Bardhit</center>
 
* [[/Kisha ortodokse serbe dhe roli saj gjenocidial ndaj shqiptarëve|Kisha ortodokse serbe dhe roli saj gjenocidial ndaj shqiptarëve]]
* [[/David CHATER, emër që Gjakova nuk da t’a harroj kurrë|David CHATER, emër që Gjakova nuk da t’a harroj kurrë]]
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve