Dallime mes rishikimeve të "Tokajon/Fjalorthi"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
{|class="wikitable" width="100%" style="background-color:#ABCDEF; color:brown ; font-face:Peinaud; font-style:italic; font-size:100%; text-align:left;"
|-
!width="100px" align=center style="background:#778899; color:white"|Çka d.m.th ...
!width="70%" align=center style="background:#778899; color:white"|Ekspert gjeografi
!width="22%" align=center style="background:#778899; color:white"|Vizualizime dhe shënime
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve