Dallime mes rishikimeve të "Wikibooks:Shkencat Natyrore dhe Teknologjia"

Jump to navigation Jump to search
 
===Gjeografi===
* [[Gjeografia]] - Tabloja e lëndës dhe përmbledhjeve që ekzistojnë në Vikilibër.
* '''[[Tokajon]]''' - libër për argëtim dhe zgjerim të horizontit mbi gjeografin në përgjithësi - ''Paranjohuri mbi gjeografin''.
* [[Gjeografia]] [[Hipi Zhdripi i Gjeografisë/së Evropës/1|Evropa]] - [[Hipi Zhdripi i Gjeografisë/së Afrikës/1|Afrika]] - popullore
* '''[[Afrika veç e veç]]''' - projek libër në baza popullore që pretendon të zhvillohet në projekt librash shkencor.
 
===Informatikë===
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve