Dallime mes rishikimeve të "Tokajon/Planeti/1"

Jump to navigation Jump to search
254 bytes added ,  14 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(duhet shënime)
No edit summary
|-
|[[Figura:BlueMarble-2001-2002.jpg|298px]]
|-bgcolor=#ABCDEF
|Dy hemisferat e tokës, përendimorja dhe lindorja.
|-
|[[Figura:Esfera celeste.png|298px]]
|-bgcolor=#ABCDEF
|Polet gjeografike dhe ekuatori si dhe shmagja e boshtit të tokës nga boshti i sistemit diellor.
|-
|[[Figura:Wendekreise Tropics Donence.png|298px]]
|-bgcolor=#ABCDEF
|Anash ekuatorit, vijat e tropeve të planetit.
|}</center>
|-
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve