Dallime mes rishikimeve të "Wikibooks:Shkencat Natyrore dhe Teknologjia"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
===Gjeografi===
* [[Hipi Zhdripi i Gjeografisë/së Evropës/1|Evropa]] - [[Hipi Zhdripi i Gjeografisë/së Afrikës/1|Afrika]]
 
===Informatikë===
* [[Java Scripts Libri]]
* [[Interneti allashqiptarçe]]
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve