Dallime mes rishikimeve të "Vitviteja/Sami Frashëri"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
<math>{\color{red}Sami\ Frash\ddot{e}ri}</math>
{{NëEn|Sami Frashëri}}<hr>
{|border="2" align=right cellspacing="0" cellpadding="0" rules="all" width="80%" style="margin:5px 0 1em 1em; border-style: solid; border-width: 1px; border-collapse:collapse; font-size:95%; empty-cells:show"
[[Figura:Semseddinsami.jpg|thumb|600px|Shemsedi Sami<hr>Sami Frashëri]]
|colspan="2" align=center style="background:#778899; color:white"|'''Sami Frashëri'''
|- bgcolor="#FFEBCD"
!colspan="2"|Jeta dhe Vepra
|- bgcolor="#f5f5f5"
|width="50%" align=center|[[Figura:Semseddinsami.jpg|thumb|600px300px|Shemsedi Sami<hr>Sami Frashëri]]
|width="50%"|
|-
|colspan="2" align=center style="background:#dcdcdc;"|{{Në|Sami Frashëri}}</small>'''
|}
 
 
Kronologjia e jetës
== | 1850 ==
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve