Dallime mes rishikimeve të "Vitviteja/Sami Frashëri"

Jump to navigation Jump to search
(Faqe e re: <math>{\color{red}Sami\ Frash\ddot{e}ri}</math> {{NëEn|Sami Frashëri}}<hr> thumb|600px|Shemsedi Sami<hr>Sami Frashëri Kronologjia e jetës == | 1850 == {...)
 
== Burimet dhe shpjegime ==
<small><references /></small>
{{Kronologjia nga 1440 deri më 1940-të}}
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve