Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Faqja Kryesore"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
 
Të lutem fute [[Kush e çka, për Kosovën]] në rubriken Jeta dhe stili--[[Përdoruesi:Hipi Zhdripi|Hipi Zhdripi]] 4 Mars 2008 08:56 (UTC)
 
==[[Përdoruesi:Kompjuteri]]==
* Bot operator: [[User:White Cat]] ([[:Commons:User:White Cat]]) - En-N, Tr-4, Ja-1
* List of botflags on other projects: Bot has a flag on wikimedia (meta,commons) wikipedia (ar, az, de, en, es, et, fr, is, ja, ku, nn, no, ru, sr, tr, uz, simple...) (See: [[m:User:White Cat#Bots]])
* Purpose: Interwiki linking, double redirect fixing, commons delinking (for cases where commonsdelinker fails)
--<small> [[User:White Cat|Cat]]</small> <sup>[[User talk:White Cat|chi?]]</sup> 12 Mars 2008 17:10 (UTC)

Menyja e lëvizjeve