Dallime mes rishikimeve të "Kush e çka, për Kosovën"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{libri|Kush e çka, për Kosovën|Wiki dhe interneti|Hipi Zhdripi|2008}} /1 VOA : Pavarësia e Kosovës hap historik për rajonin e Ballkanit)
 
No edit summary
{{libri|Kush e çka, për Kosovën|Wiki dhe interneti|Hipi Zhdripi|2008}}
*[[/1]] Zërit të Amerikës, '''VOA''' : Pavarësia e Kosovës hap historik për rajonin e Ballkanit
*[[/2]] "BBC Shqip", '''BBC''' : Kosova shpall pavarësinë
*[[/3]] Gjermania Shqip, '''DW''' : Perëndimi regjistron shpalljen e pavarësisë së Kosovës e kërkon stabilitet
*[[/4]] Radio Bullgaria, '''bnr.bg''' : Kosova shpalli pavarësinë e saj
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve