Dallime mes rishikimeve të "Medvegja në ditët tona"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Ndryshimet e 91.187.96.74 (diskutimet) u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga Hipi Zhdripi.)
No edit summary
 
[[category:libra]]
Medvegja është një Qytet që gjindet në verilindje të shtetit të Kosovës,për shkak të dhunës dhe represionit të pa ndërprer serb popullata Shqipëtare është detyruar me një numer shumë të madh të shpëngulet nga trojet e veta.
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve