Skeda:Wiktionary-logo-en.png

Nga Wikibooks
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(1.000 × 1.089 pixela, madhësia e skedës: 234 KB, tipi MIME: image/png)

Kjo skedë është nga Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projektet e tjera. Përshkrimi në faqen përshkruese të skedës është treguar më poshtë.

Protected This media file has been protected from editing to prevent vandalism.
Please discuss changes on the talk page or request unprotection.

Përmbledhje

English: English Wiktionary logo

Licencimi:

Trademarked
™ Wikimedia Foundation, Inc.
This file is (or includes) one of the official logos or designs used by the Wikimedia Foundation or by one of its projects. Use of the Wikimedia logos and trademarks is subject to the Wikimedia trademark policy and visual identity guidelines, and may require permission.

This tag does not indicate the copyright status of the attached work. A normal copyright tag is still required. See Commons:Licensing. 


Alemannisch | বাংলা | Беларуская (тарашкевіца)‎ | čeština | Deutsch | English | español | euskara | فارسی | français | galego | עברית | हिन्दी | italiano | 日本語 | 한국어 | македонски | മലയാളം | Bahasa Melayu | नेपाली | Nederlands | polski | پښتو | português | sicilianu | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Wikimedia-logo black.svg
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Atributim: Wikimedia Foundation
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Historiku i dosjes

Shtypni një datë/kohë për ta parë skedën ashtu si dukej në atë kohë.

Data/OraThumbnailDimensionetPërdoruesiKoment
e tanishme12 maj 2006 14:30Thumbnail për versionin duke filluar nga 12 maj 2006 14:301.000 × 1.089 (234 KB)Dbenbennthumbnail, since MediaWiki has trouble on the full size image
21 gusht 2005 21:43Thumbnail për versionin duke filluar nga 21 gusht 2005 21:431.712 × 1.864 (35 KB)Dbenbennlarger version, originally uploaded to meta:Image:Wiktionary-large-scan.png by meta:User:Brion VIBBER with comment "Highish resolution copy of Wiktionary logo; partially cleaned up scan. (There is a vector copy somewhere...)"
19 qershor 2005 23:22Thumbnail për versionin duke filluar nga 19 qershor 2005 23:22135 × 135 (9 KB)Andrew pmk~commonswikioptipng, trim a little more space off this png
16 shkurt 2005 13:21Thumbnail për versionin duke filluar nga 16 shkurt 2005 13:21135 × 135 (9 KB)Dbenbennpngcrushed, losslessly compressed, 40% smaller
9 nëntor 2004 01:39Thumbnail për versionin duke filluar nga 9 nëntor 2004 01:39135 × 135 (15 KB)EloquenceWiktionary logo. {{GFDL}}

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.