Skeda:P culture.png

Nga Wikibooks
Jump to navigation Jump to search

P_culture.png(75 × 66 pixela, madhësia e skedës: 2 KB, tipi MIME: image/png)

Kjo skedë është nga Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projektet e tjera. Përshkrimi në faqen përshkruese të skedës është treguar më poshtë.

Përmbledhje

Author : User he:משתמש:נעמה מ Date : 11 apr 2005

Source : he:תמונה:P culture.png

derivative works

Derivative works of this file: N icon culture.png

Licencimi:

GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons
atributim ndarë njësoj
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.
Kjo etiketë licencimi u shtua te kjo skedë si pjesë e përditësimit të lincecimit. GDFL.

Historiku i dosjes

Shtypni një datë/kohë për ta parë skedën ashtu si dukej në atë kohë.

Data/OraThumbnailDimensionetPërdoruesiKoment
e tanishme23 prill 2007 05:45Thumbnail për versionin duke filluar nga 23 prill 2007 05:4575 × 66 (2 KB)Teetaweepo{{vector version available|P culture.svg}} == Description == Author: User he:משתמש:נעמה מ Source: he:תמונה:P culture.png == Licensing == {{GFDL}} Category:P_icons Category:culture
3 shtator 2005 22:48Thumbnail për versionin duke filluar nga 3 shtator 2005 22:4877 × 68 (2 KB)Hégésippe CormierAuthor : User he:משתמש:נעמה מ Date : 11 apr 2005 Source : he:תמונה:P culture.png Category:Icons

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.