Skeda:Fileshare.png

Nga Wikibooks
Jump to navigation Jump to search

Fileshare.png(256 × 256 pixela, madhësia e skedës: 63 KB, tipi MIME: image/png)

Kjo skedë është nga Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projektet e tjera. Përshkrimi në faqen përshkruese të skedës është treguar më poshtë.

Përmbledhje

Converted to SVG.svg
Kjo icon fotografi duhet duhen te behen edhe i here si nje SVG.
Përshkrimi

An icon from icon theme Crystal Project;

Data ;
Burimi All Crystal icons were posted by the author as LGPL on kde-look;
Autori Everaldo Coelho (YellowIcon);
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
GNU head Kjo librair është një softuer i lirë; ju mund ta rishpërndani dhe/ose modifikoni sipas kushteve të GNU Lesser General Public License publikuar nga Free Software Foundation; ose versioni 2.1 i Licensës ose (sipas mendimit tuaj) çdo version i mëvonshëm. Kjo librari shpërndahet me shpresën se do të jetë e përdorshme, por pa asnjë garanci; madje pa as garancinë e shprehur të shitjes ose përshtatje për një qëllimtë caktuar. Shikoni versionin 2.1 dhe versionin 3 të GNU General Public License për më shumë detaje.
The Crystal Project are released under LGPL – GNU General Public License;

Historiku i dosjes

Shtypni një datë/kohë për ta parë skedën ashtu si dukej në atë kohë.

Data/OraThumbnailDimensionetPërdoruesiKoment
e tanishme2 shkurt 2012 00:02Thumbnail për versionin duke filluar nga 2 shkurt 2012 00:02256 × 256 (63 KB)Raoli

3 faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.